Kesinlikle Görmeniz Gereken 5 GTA 5 Lokasyonu

Herkesin gönlünde yer etmiş olan Grand Theft Auto V (GTA 5) oyunu gün geçtikçe popülerliğini korumaya devam ediyor. Ciddi bir oyuncu kitlesine sahip oyun, rakipleri arasında hala öne çıkıyor. Nefes kesen manzaralarıyla oyuncularının gönüllerini fetih eden GTA 5 için sizlere 5 muazzam lokasyon önerisi ile geldik.

Tataviam Dağları

En iyi GTA 5 lokasyonları arasında yer alan Tataviam Dağları, Los Santos’un kırsal ve kentsel kısımlarının arasında yüksekte kalıyor. Doğal ve güzel bir lokasyon olan Tataviam dağları nefesinizi kesecek.

Vespucci Plajı

Gün batımını tüm güzelliği ile izleyebileceğiniz ve manzaranın tadını çıkarabileceğiniz Vespucci Plajı devasa dönme dolabı ile herkesi büyülüyor.

Alamo Denizi

GTA 5 oyununda denizler ve okyanuslar çok sıradan görünüyor diyenlerdenseniz Alamo Denizini hiç görmemişsiniz demektir. Sizi kesinlikle çok sakinleştirecek bir yer olan Alamo Denizinde kıyıda tekne ile dolaşabilirsiniz.

Paleto Körfezi

Hipnotize edici manzarası ile oyunda keşfedilecek en iyi yerlerden biri. Bu kasaba Fillmore’un gerçek yaşam alanlarını içeriyor. Ayrıca GTA 5’te ki bu küçük kasaba Amerika’nın en iyi ve gerçekçi tasvirlerinden biri.

Raton Kanyonu

Dingin güzelliği, dağlar, uçurumlar, nehirler ve akarsular ile görsel bir zenginliğe sahip. Oyuncular bu konumda gün batımı ya da güneşin doğuşunu izleyebilirsiniz.